* תפילת יום כיפור קטן ערב ר"ח ניסן

ישעיהו דויטש • 23/3/2020 כניסות

שלום לכולם
לאור קריאת הרבנות הראשית לישראל לקיים בערב ר"ח ניסן תפילת "יום כיפור קטן" ויום צום להלן מספר הדגשים:
1. נקיים בע"ה תפילת "יום כיפור קטן" ביום רביעי הקרוב במגרש הכדורסל בשעה 17.00. התפילה כוללת פיוטים מיוחדים ותפילת מנחה. נוסח התפילה יחולק למשתתפים. אני מבקש מכל הציבור לבוא ולהשתתף בתפילה. היות שמדובר במתחם גדול - אפשר יהיה ללא כל בעיה לשמור מרחק של 2 מטר זה מזה. התפילה לא מיועדת לילדים מתחת לגיל 13 ולא למבוגרים שהם בדרגת סיכון.
2.. מי שיכול לצום חצי יום ביום רביעי הקרוב עליו לקבל על עצמו בתפילת מנחה של יום שלישי את הצום ולומר בסיום תפילת עמידה לפני "יהיו לרצון" השני - הריני מקבל על עצמי להיות מחר בתענית עד חצות היום. במקרה זה עליו להגיד "עננו" בתפילת עמידה ביום רביעי.
3. יש ביננו אנשים שמתפרנסים בכבוד בכל ימות השנה. ברם, עקב המגיפה הכנסותיהם ירדו בצורה דרסטית ויש כאלה שאף הפסיקו לעבוד. אנשים אלו זקוקים להלוואת גישור עד יעבור זעם. אני מבקש בזאת לתרום לגמ"ח של טירת יהודה יותר מכרגיל - כדי שיהיה באפשרות הגמ"ח לתת הלוואות גישור למי שזקוק להם.
4. אני פונה לכל אותם אנשים שכרגע לא מרוויחים כל כך שיפנו אלי אישית או למנהלי הגמ"ח - אייל דה-פאו, שחל פלח או חנן שניידר - והם ייענו בנפש חפצה. הבקשה להלוואה נשארת דיסקרטית.
ובעזרת ה' תפילת רבים לא תשוב ריקם ותשועת ה' תהיה כהרף עין
שלכם באהבה 
ישעיהו דויטש

הודעות בנושא זה