זמן להיפרד(:

נעמה אונגר • כניסות

הורים ותושבים יקרים ה' עמכם!
בסיום (כמעט) שנתיים בתפקיד רציתי לסכם וגם לומר תודה.
לא היה פשוט לקבל את ההחלטה לבחור לעשות את השירות לאומי שלי כאן בבית, לא היה פשוט לבחור להמשיך הלאה לשנה נוספת, ההחלטות האלו לא היו קורות בלי האנשים הטובים שהיו כאן לעזר, ודחפו ועודדו והאמינו וכמובן בלי הקסם שקיים בסניף שלנו.
יש לנו סניף מיוחד, זכינו שתהיה לנו קבוצה מדהימה, מגוונת, מלאת הבדלים אך יחד עם זאת מאוחדת למשפחה אחת. קבוצה כובשת שאי אפשר לומר לה לא, מלאת כוחות של עשייה שרק צריכה לגלות את זה.
אז קודם כל תודה לכולכם הורים ותושבים יקרים, על ההזדמנות האדירה הזו לקחת חלק כזה בסניף כזה, על האמון והתמיכה, על הפרגון, המילה הטובה העידוד והאפשרות להגשים חלומות.
תודה מיוחדת לנורית שמואלי על הליווי בשנה הקודמת והעזרה הנוספת השנה, לאייל דה פאו על העזרה והתמיכה בשנה שעברה, לשמעון כמובן!!, לועדת בני עקיבא- גלית ואביעד שהיו גב תומך אוזן קשבת ועזרו ככל הניתן בכל תחום ולועדת הנוער המורחבת- דלית גרשי, יעל ברקוביץ', רחל חסן ושרון נגר וכמובן לעומת בראש- נורית שליו.
במהלך השנתיים האינטנסיביות ומלאות הפעילות אני בטוחה שהיו מקרים בהם פגעתי ולכן מבקשת סליחה אמיתית מאותם אנשים שנפגעו מבלי משים, שום דבר חלילה לא היה במטרה לפגוע, שום דבר לא נעשה בכוונה תחילה.
שוב תודה לכם! מפנה את מקומי לשחר אורון, הקומונרית הבאה, בטוחה שתהיו גם לה קהילה חמה תומכת ומחבקת.
בפעם האחרונה-
בברכת חברים לתורה ועבודה,
נעמה הקומונרית.

הודעות בנושא זה